Jaký terén je pro lodičky nejlepší?

Jaký terén je pro lodičky nejlepší?

Glitter-31 fialová Do jakého terénu jsou lodičky nejlepší a naopak, kterému terénu se vyhnout? To vše se dozvíte níže.

Asfalt. Po asfaltu se na jehlových podpatcích velice dobře chodí. Ale ne vždy. V horkých letních dnech se tomuto terénu vyhýbejte. Asfalt totiž v horku měkne a mění se v lepivou pastu. Může se tak stát, že zůstanete stát uprostřed chodníku.

Kočičí hlavy jsou noční můrou všech dam, kteří musí po tomto terénu s vysokými podpatky chodit. Jedná se o naprosto nevhodný terén, kterému je lepší se vyhnout a jít, pokud je to možné, raději po silnici.

Heat-08 lodičky na vysokém podpatku PleaserKanálové mřížky, další nebezpeční, které na dámy na vysokých podpatcích, čeká. Čím jsou mezery větší, tím je to horší. Musíte chodit velice pomalu a opatrně našlapovat po špičkách.

Mramor je další velkou nástrahou. Chodí se na něm velice špatně. Musíte být velice opatrné, protože stačí jen malá, nepatrná chyba a už se může válet po zemi. Pokud po něm opravdu musíte jít, držte se spíše při krajích u budov, abyste se v případě proklouznutí měly čeho chytit. V případě, že po takovém terénu chodíte často, je dobré nechat podpatky zbrousit smirkovým papírem. Tím ovšem boty zničíte.

Jízda po eskalátorech se zdá být bezpečná. Pokud ovšem jedete směrem nahoru. Jede-li dolů, může to být velice ošidné. Proto je dobré se držet postranních madel. Při jízdě dolů se snažte stát na špičkách. Může se totiž stát, že se vám, zejména úzký podpatek, zasekne ve škvírách.

O webu

Naše internetové stránky jsou věnovány velice módním a praktickým botám – lodičkám. Jde o boty, které můžete nosit na plesy, večírky, do tanečních nebo práce. Pokud milujete boty a chcete se o nich dozvědět více, například o historii či o škodlivosti vysokých podpatků na naše zdraví, jste zde správně. Mimo to se zde dozvíte, jak správně vyberete lodičky, nebo jak se na nich naučit rychle chodit. To vše a mnohem více naleznete jen na našich stránkách.